Servera statuss

Total Online
126
Active Today
506
Pasākumu Laiks
Nesenās Tēmas
00:35 - 17.01.2021

22:12 - 16.01.2021

21:41 - 15.01.2021

18:15 - 15.01.2021

18:16 - 08.01.2021

13:46 - 07.01.2021

04:11 - 30.12.2020

04:05 - 30.12.2020

11:12 - 26.12.2020
Kvestu Uzvarētāji
Pedējie dažādu pasākumu un kvestu uzvarētāji

Konkursi:

Deagle - 20

Konkursi:

4LAN8ZII - 60

Konkursi:

VedimA - 40

Konkursi:

CEMO - 25

Konkursi:

Nson - 25

Konkursi:

-Mrhope- - 25


Reitingi


Šeit tiek attēloti paši aktīvākie un mērķtiecīgākie spēlētāji, kuri nogalināja visvairāk monstrus spēlē.

Labākie mednieki
#
Personāžs
Klase
Monstri
1 PIKI Grand Master 20021409
2 -SmeKerU- Lord Emperor 15073456
3 PREDATOR Lord Emperor 14859371
4 MiLan1sT Duel Master 14814909
5 Pigi High Elf 14162038
6 _Leg0020 Dark Lord 13665322
7 DKSlo Blade Master 13654580
8 -Saladin- Blade Master 13648499
9 -WaNsOn- Lord Emperor 12766198
10 akaPixuL Blade Master 12718463
11 Fors1K Grand Master 12335019
12 nyny Lord Emperor 12254813
13 Flomaster Blade Master 12228822
14 savage High Elf 11423782
15 OstricH Blade Master 11380668
16 RIck Grand Master 10840078
17 Mekss Lord Emperor 10583809
18 Bistree Duel Master 10579164
19 Cheloo Grand Master 9973174
20 yseraa Grand Master 9913450
21 Bratva Dark Lord 9389924
22 stupid Magic Gladiator 9360933
23 ExeLLaNCe Grand Master 9128083
24 DarkAngel2 High Elf 8906450
25 MrDaniels Lord Emperor 8375478
26 AngelBaby Grand Master 8319277
27 Arx0n Grand Master 8300966
28 PLAY Lord Emperor 8256096
29 LEnnor- Blade Master 7940445
30 qweqwewq Elf 7906461
31 -Rogue Blade Master 7888875
32 Zeitgeist Blade Master 7736192
33 Hero Duel Master 7686384
34 -TheAce- Blade Master 7675397
35 Try-Again Grand Master 7673162
36 BanKai01 Blade Master 7598430
37 alexias High Elf 7596174
38 Desperados High Elf 7586864
39 -Sky- Grand Master 7563550
40 ShaQue Duel Master 7450753
41 opgclan Elf 7339351
42 Hermes Duel Master 7319333
43 AkynDL Lord Emperor 7257048
44 -Lucifer- Duel Master 7225022
45 DLeliteUP Dark Lord 7026602
46 -Turcu- Blade Master 6978716
47 Valathe High Elf 6926606
48 FreeQuency Lord Emperor 6839289
49 Mirotic Grand Master 6700841
50 LEnnox Grand Master 6613254
51 CEMO Duel Master 6564944
52 -DEAN- Duel Master 6480182
53 MagicPro Duel Master 6410061
54 Cosmos Blade Master 6403150
55 papamo High Elf 6276310
56 Haylazzz20 Grand Master 6191041
57 BadAngel Blade Master 5968803
58 Batja Dark Lord 5926630
59 XkarayX Blade Master 5860472
60 Shiro Duel Master 5828896
61 Skeromil Lord Emperor 5787993
62 bigbox Soul Master 5315712
63 Nson Lord Emperor 5305790
64 Eternity- Blade Master 5296525
65 -bEagLe- Grand Master 5099892
66 Bull Soul Master 5094542
67 KessLer Duel Master 5085977
68 1hit1pray Blade Master 5063465
69 Trakais Duel Master 5015191
70 ScarGhost Grand Master 4824216
71 M4dneSS Blade Master 4748471
72 BeaChYz Soul Master 4690249
73 G0ldeN Magic Gladiator 4661759
74 -Hayabusa- Duel Master 4657849
75 Target Dark Wizard 4650287
76 haylazzz07 Dark Lord 4491003
77 King Blade Master 4441705
78 CoMeDoZ High Elf 4365563
79 Alecs90 Lord Emperor 4188578
80 Janissary Blade Master 4128125
81 IMBA Soul Master 4116012
82 Tigreshka Blade Master 4049501
83 WhiteWalkr Blade Master 4037214
84 ahaaa Dark Knight 3976514
85 PowerElf High Elf 3955127
86 Ciska High Elf 3946829
87 WitcherFur Grand Master 3857396
88 ggggg Dark Knight 3826320
89 Sledge Duel Master 3683182
90 Darkside Dark Lord 3442147
91 -RiddicK- Blade Master 3383178
92 Osiris Grand Master 3313722
93 DarkWizard Grand Master 3254792
94 TAXIST Grand Master 3197218
95 MrsTeddY High Elf 3091541
96 MyTHoS Grand Master 3044861
97 Amoree High Elf 3029332
98 CringeLord Lord Emperor 2978691
99 quest1 Soul Master 2970689
100 Drama High Elf 2853878